1SMB3EZ8.2-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ8.2-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6657628
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2Ω 3W 5uA@6V 7.79V~8.61V 700Ω 8.2V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS