MCAC150N03A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCAC150N03A-TP
JLCPCB Part #
C5795904
Package
DFN5060
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150A 1V 2mΩ@10V 30V 4.758nF@15V 697pF@15V 75W 92.7nC@10V DFN5060 MOSFETs ROHS