P5KE16CA-TP
MFR.Part #
P5KE16CA-TP
JLCPCB Part #
C19989914
Description
-65℃~+175℃ 16V 19.2A 20.5V 26V 3uA 500W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS