MCAC50N03Y-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MCAC50N03Y-TP
JLCPCB Part #
C19987929
Package
DFN5060
Description
-55℃~+175℃ 2V@250uA 30V 38W 5.6mΩ@10V 50A N-Channel DFN5060 MOSFETs ROHS