MC12FD910J-TF
MFR.Part #
MC12FD910J-TF
JLCPCB Part #
C5795740
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2mm 3.2mm 500V 91pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS