MC12FD101J-TF
MFR.Part #
MC12FD101J-TF
JLCPCB Part #
C6666049
Description
-55℃~+125℃ 100pF 2mm 3.2mm 500V ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS