CGS292T250X4C
MFR.Part #
CGS292T250X4C
JLCPCB Part #
C3815474
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 2000hrs@85℃ 250V 2900uF 50mΩ@120Hz 76.2mm 8A@120Hz 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS