MC12FA680G-TF
MFR.Part #
MC12FA680G-TF
JLCPCB Part #
C5768184
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 100V 2mm 3.2mm 68pF ±2% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS