SCM05-161M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
SCM05-161M-RC
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 160mA 160Ω@100MHz 2 430mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS