EKHE451ELL270MJ30S
MFR.Part #
EKHE451ELL270MJ30S
JLCPCB Part #
C5113521
Package
Plugin,D10xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 27uF 305mA@120Hz 32mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS