EKHJ401VSN741MA54M
MFR.Part #
EKHJ401VSN741MA54M
JLCPCB Part #
C6032701
Package
Plugin,D35xL56.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.38A@120Hz 400V 56.5mm 740uF ±20% 插件,D35xL56.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS