EC3SB-24S15S
MFR.Part #
EC3SB-24S15S
JLCPCB Part #
C6238666
Package
SMD-6P,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 18V~36V 1A 90% SMD-6P,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS