EC2SBW-48S12
MFR.Part #
EC2SBW-48S12
JLCPCB Part #
C5726823
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 18V~75V 835mA 86% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS