ECLB40W-110S15N
MFR.Part #
ECLB40W-110S15N
JLCPCB Part #
C6239029
Package
DIP,52x30.5mm
Description
1 15V 2.666A 3kV 40W 43V~160V 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,52x30.5mm Isolated Power Modules ROHS