PJEC24MTA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PJEC24MTA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7261227
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 11pF 2 24V 30.3V 4A@8/20us 50V 50nA Bidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS