EC2SBW-48S33N
MFR.Part #
EC2SBW-48S33N
JLCPCB Part #
C5682974
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 2.5A 3.3V 8.3W 82% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS