DPPM16D22K-F
MFR.Part #
DPPM16D22K-F
JLCPCB Part #
C5673818
Package
Plugin,P=21mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2nF 500V、1.6kV ±10% 插件,P=21mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS