DPPM20D33K-F
MFR.Part #
DPPM20D33K-F
JLCPCB Part #
C3784942
Package
Plugin,P=21mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3nF 500V、2kV ±10% 插件,P=21mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS