LSR100/10DM50
MFR.Part #
LSR100/10DM50
JLCPCB Part #
C5665222
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 50mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS