PCT1.5/25BM
MFR.Part #
PCT1.5/25BM
JLCPCB Part #
C5706711
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 5Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS