LSR100/10DM100
MFR.Part #
LSR100/10DM100
JLCPCB Part #
C5753369
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 100uF 10V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS