T491D156M035AT42807333
MFR.Part #
T491D156M035AT42807333
JLCPCB Part #
C1961770
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS