HCB05-102-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
HCB05-102-RC
JLCPCB Part #
C5649628
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 20mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS