TC0525B3002T5E
MFR.Part #
TC0525B3002T5E
JLCPCB Part #
C64468
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS