HQ0707J033JT5E
MFR.Part #
HQ0707J033JT5E
JLCPCB Part #
C2778070
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 750mW ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS