HQ0707J0681T5E
- MFR.Part #
- HQ0707J0681T5E
- JLCPCB Part #
- C2778121
- Package
- 1210
- Description
- -55℃~+155℃ 200V 680Ω 750mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS