1210W2F470JT5E
MFR.Part #
1210W2F470JT5E
JLCPCB Part #
C474213
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS