SST25VF040B-50-4I-SAE-T
MFR.Part #
SST25VF040B-50-4I-SAE-T
JLCPCB Part #
C624755
Package
SOIC-8
Description
100 Years 100,000 cycles 2.7V~3.6V 4Mbit 50MHz 5uA SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS