MASMCGLCE70A
MFR.Part #
MASMCGLCE70A
JLCPCB Part #
C2627480
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)