CD5FC111GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5FC111GO3
Description
-55℃~+125℃ 110pF 300V 6.1mm 6.9mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS