CGS442U035R2C
MFR.Part #
CGS442U035R2C
JLCPCB Part #
C2622107
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 145mΩ@120Hz 2.2A@120Hz 2000hrs@85℃ 34.93mm 35V 4400uF 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS