SLPX473M016E9P3
MFR.Part #
SLPX473M016E9P3
JLCPCB Part #
C3721355
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 14mΩ@120Hz 16V 3000hrs@85℃ 30mm 47000uF 50mm 6.93A@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS