CD19FA752FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD19FA752FO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 14.5mm 17.8mm 7.5nF ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS