381LX560M450H012
MFR.Part #
381LX560M450H012
JLCPCB Part #
C2623858
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3.53Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 450V 470mA@120Hz 56uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS