381LX393M016A042
MFR.Part #
381LX393M016A042
JLCPCB Part #
C19474381
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 3000hrs@105℃ 35mm 39000uF 40mm 5.9A@20kHz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS