CD15ED200DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD15ED200DO3
Description
-55℃~+125℃ 11.4mm 20pF 500V 9.1mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS