CD10ED200DO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD10ED200DO3
Description
-55℃~+125℃ 20pF 500V 8.4mm 9.1mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS