688LBA035M2CD
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
688LBA035M2CD
JLCPCB Part #
C5518392
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.01A@120Hz 30mm 35V 6800uF 97.52mΩ@120Hz ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS