CMR04E470JPDP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04E470JPDP
Description
-55℃~+150℃ 47pF 500V 8.6mm 9.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS