4D02WGJ0514TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0514TCE
JLCPCB Part #
C61442
Description
4 510kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS