HQ06W2J0365T5E
MFR.Part #
HQ06W2J0365T5E
JLCPCB Part #
C2792915
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6MΩ 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS