TC0325B1502T5F
MFR.Part #
TC0325B1502T5F
JLCPCB Part #
C425406
Description
100mW 15kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS