HQ03W5J0153T5E
Extended
- Manufacturer
- UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
- MFR.Part #
- HQ03W5J0153T5E
- JLCPCB Part #
- C414847
- Package
- 0603
- Description
- -55℃~+155℃ 15kΩ 200mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS