FEXL0880A-3R3M
MFR.Part #
FEXL0880A-3R3M
JLCPCB Part #
C5378568
Package
SMD,8.9x8.5mm
Description
18A 23A 3.3uH 7.3mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.9x8.5mm Power Inductors ROHS