FAUL0618-1R0MT
MFR.Part #
FAUL0618-1R0MT
JLCPCB Part #
C5298220
Package
SMD,7x6.6mm
Description
12A 16mΩ 1uH 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS