FNR4020S270MT
MFR.Part #
FNR4020S270MT
JLCPCB Part #
C167839
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 27uH 700mA 709mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS