FNR3010S270MT
MFR.Part #
FNR3010S270MT
JLCPCB Part #
C167725
Package
SMD,3x3mm
Description
1.404Ω 27uH 450mA 500mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS