FXL0840-1R5-M
MFR.Part #
FXL0840-1R5-M
JLCPCB Part #
C5359247
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
1.5uH 17A 17A 7.6mΩ Molded Inductor ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS