FAUL1365-4R7MT
MFR.Part #
FAUL1365-4R7MT
JLCPCB Part #
C5298347
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
16A 24A 4.7uH 8.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS