FXL1340-1R0-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL1340-1R0-M
JLCPCB Part #
C20627241
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
1uH 24A 35A 7.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS